Diskuze k článku

Předchozí strana  Následující strana

Při dosažení bulk i float napětí umí měnič toto napětí podržet po stanovenou dobu v setupu např 10min, i výši těchto napětí lze nastavit, takže k poškození Li článků nedochází. S tím, že bulk je max hodnota součtu napětí všech článku při dosažení nabití.

Ahoj. Moc nerozumím tomu nastavení Bulk a Floating. Výrobce článků jasně uvádí že: Články nesmí být udržovány (tj. nabíjeny) pomocí napětí vyšším než 3,50V= 56V (tzv. float nebo absorpční režim). Po dosažení maximálního nabíjecího napětí (obvykle 3,60V= 57,6V) je nutné nabíjení ukončit a nepokračovat.

Panelové měřidla prodává např GME.cz, ale je k tomu třeba ještě oddělovací napájecí DC/DC modul aby nebyly propojené s napájením měřené okruhy, a u ampérmetru je třeba bočník pro daný rozsah ampér. Schema zapojení je u každého měřidla nebo pdf na eshopu. Případně jdou kopit v číně na ebay.

Dobrý den, nemá náhodou někdo informace že kde mohu koupit a jak zapojit tý LCD panelové měřidla prosím? Mám fotovoltaický ohřev, od firmy Dražice/Logitex, funguje skele, ale vadí mi že nemám absolutne žádné informace ohledne napetí, výkon panelov, jen svítí kontrolka že system funguje..rád bych videl aspon Volt/A.. koukal jsem na aliexpress ale je tam zoho hrozne moc..rád bych koupil neco overeného..moc děkují !

Dobrý den. Potřeboval bych poradit jak sledovat výkon DV panelu. Chtěl bych si jeden pořídit a sledovat jak to funguje. Rád bych aby to někam zapisovalo data... Přes zimu by mě zajímalo jak to vyrábí a na jaře bych rád FVE na náš dům

Dobry den, ráda bych využila vaše služby, je možné na vás zaslat kontakt do emailu? Díky, Gabca

Měnič má aktivní chlazení dvěma ventilátory, takže dokáže malý prostor vytopit, proto nedoporučuji umístění do malých prostor jako skládky a pod. bylo by nutné pak zajistit i větrání těchto prostor.

Dobry den, prosim o informaci, jake provozni teploty dosahuje menic, vahame, kam ho v dome umistit. Dekuji

Napsat zprávu